Koniec pierwszego semestru

Napisana przez reporter 2017-02-01 11:01:08

Wczoraj dobiegł końca pierwszy semestr roku szkolnego 2016/2017. Nauczyciele podsumowali wyniki w nauce i zachowaniu każdego ucznia i wystawili oceny klasyfikacyjne  w klasach II-III- oceny opisowe, w starszych- wyrażone stopniami. Żaden uczeń nie otrzymał oceny niedostatecznej, średnia ocen ze wszystkich przedmiotów, w klasach IV-VI wyniosła 3,53. Najwyżej swoich uczniów ocenił nauczyciel wychowania fizycznego, średnia z tego przedmiotu wyniosła 4,60, oraz nauczycielka muzyki- 4,14 i plastyki- 4,11. Najsłabiej w klasyfikacji śródrocznej wypadły takie przedmioty jak historia ze średnią ocen 2,91 i matematyka 2,86. 15 uczniów zasłużyło na odznakę "Wzorowego Ucznia", są to:

Klasa II angel
Dominik Kusik
Marlena Janiga
Filip Kubicki
Emilia Krzyśko

Klasa IIIa angel
Jakub Kowalczyk
Julia Kuś
Wiktoria Kuś
Tomasz Popowczak

Klasa IIIb angel
Emilia Nowak
Aleksandra Moroch
Filip Machała

Klasa V broken heart
Martyna Witkowska
Wiktoria Hucko
Amelia Nowak

Klasa VI broken heart
Julia Popowczak
Wszystkim wyróżnionym uczniom, oraz ich rodzicom składam serdeczne gratulacje angry