Sukces Amelki Nowak w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Napisana przez reporter 2017-04-10 11:46:13

Już po raz drugi nasza szkoła zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy  Pożarniczej pod nazwą "Młodzież Zapobiega Pożarom". Konkurs miał na celu propagowanie wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz ratownictwa wśród dzieci i młodzieży szkolnej. W eliminacjach gminnych Amelka Nowak  i Oliwia Kaczor- uczennice klasy piątej zajęły dwa pierwsze miejsca, dzięki czemu przeszły do dalszego etapu eliminacji powiatowych. 6 kwietnia  w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy, odbył się  turniej wiedzy pożarniczej na szczeblu powiatowym, w którym Amelka Nowak zajęła drugie miejsce !  Uczennicę do konkursu przygotowała nauczycielka pani Anna Machała – pedagog szkolny. Serdeczne gratulacje!