Dzień fantazyjnej fryzury

Napisana przez reporter 2010-01-30 10:44:06

Aby miłym akcentem zakończyć trudy nauki w pierwszym semestrze, w ostatni piątek, zanim rozstaliśmy się na dwa tygodnie, urządziliśmy sobie w szkole dzień fantazyjnej fryzury. Uczniowie przynieśli do szkoły różnorodne akcesoria fryzjerskie: żele, lakiery, gumki, spinki, kokardy, a nawet farby plakatowe. Na głowach powstawały prawdziwe dzieła sztuki: świrki, tapirki, koki, kolorowe balejaże... Dzieci wykazały się wspaniałą wyobraźnią. W ten dzień nawet nauczycielskie głowy musiały wyglądać niebanalnie. Wielu nauczycieli poddało się upiększającym włosy zabiegom wykonanym przez dzieci i efekty były oszałamiające! Wszyscy dobrze się bawiliśmy. Dzień służył integracji uczniów w naszej szkole. Dzieci nauczyły się trudnej dla każdego sztuki – umiejętności śmiania się z siebie.